Welcome to Company Inc.

Vestibulum sit amet nisi eleifend, laoreet erat in, ornare neque. Donec eu est in quam luctus sagittis. Nulla facilisi. Proin faucibus nec nulla vitae ullamcorper.

Sed ornare nunc ac elit pretium, nec blandit sem cursus. Maecenas in nibh id dolor molestie tempus. Nam et urna lorem. Donec eu est in quam luctus sagittis.

Professional services

Reliable support

Solid contract

Elektronik Kart Dizgi

Elektronik komponentlerin montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Yüzey montaj ve DIP ( SMD ve TH) komponentler üretim safhası için hazırlanarak otomatik makinalarımızla tarafımızdan yapılmaktadır.Bu işteki amacımız firmalarımızın makine yatırımı,bina,personel,zaman, maliyetlerini ortadan kaldırmaktır.

Günümüzde SMD ürünlerin ,kısa zamanda,doğru ve iyi görünümde üretilmesi manuel olarak mümkün değildir.Bu iş için mutlaka otomatik makinelerin kullanılması gerekir.Her işletmenin böyle bir üretim hattı kurmasının ülke ekonomisi ve şirketlerimiz açısından mantıklı değildir.O sebeple bu işin profesyonel olarak yapıldığı firmaların kurulması çok isbetli olmuştur.

Çin gibi ülkelerde bu durum,yan sanayi dediğimiz alanın gelişmesiyle inalnılmaz hızlara ulaşmıştır.Sadece DIP komponent bacağı kesen firmalar vardır ,liste şeklinde verdiğiniz bacak ölçülerine göre sadece DIP komponentlerin bacağını kesme işi bile yaptırabilirsiniz. Bu durum Çindeki üreticileri gerçekten çok rahatlatan ve adetli siparişleri kormadan kabul eden duruma getirmektedir.

Fason Elektronik Üretimi

Müşterilerimizin mühendislik ve satış işlerine yoğunlaşması onların daha üretken ve güçlü olmalarını sağlamaktadır.Bunu 28 yıllık ticari hayatımız bize öğrettiği doğrulardan biri olarak kabul ediyoruz.Müşterilerimizin zamanını çalan işlerin bize devredilmesi ile hem kıyaslanamayacak kadar düşük maliyetli hem de hızlı tarafımızdan yapılmaktadır.

Prototip Üretimi

Projenizin hayata geçirilmesinin ilk adımı olarak prototip üretimlerinizi kısa sürede adet sınırı olmadan yapıyoruz. Herhangi bir acil sunum veya fuar etkinliğiniz varsa yardımcı olmaktan onur duyarız. 3D printer baskısı, cnc makinamızın desteği ile kutu ile ilgili probleminizi de çözüyoruz.

[contact-form-7 id="340" title="Sydney"]