WE JUST LAUNCHED OUR NEW APP

Everything you need

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam condimentum maximus feugiat. Curabitur elementum viverra dolor at blandit. Vestibulum in mollis libero. Ut vulputate fringilla est.

  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor.
Ready to try out our new app?

Features

Elektronik Kart Dizgi

Elektronik komponentlerin montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Yüzey montaj ve DIP ( SMD ve TH) komponentler üretim safhası için hazırlanarak otomatik makinalarımızla tarafımızdan yapılmaktadır.Bu işteki amacımız firmalarımızın makine yatırımı,bina,personel,zaman, maliyetlerini ortadan kaldırmaktır.

Günümüzde SMD ürünlerin ,kısa zamanda,doğru ve iyi görünümde üretilmesi manuel olarak mümkün değildir.Bu iş için mutlaka otomatik makinelerin kullanılması gerekir.Her işletmenin böyle bir üretim hattı kurmasının ülke ekonomisi ve şirketlerimiz açısından mantıklı değildir.O sebeple bu işin profesyonel olarak yapıldığı firmaların kurulması çok isbetli olmuştur.

Çin gibi ülkelerde bu durum,yan sanayi dediğimiz alanın gelişmesiyle inalnılmaz hızlara ulaşmıştır.Sadece DIP komponent bacağı kesen firmalar vardır ,liste şeklinde verdiğiniz bacak ölçülerine göre sadece DIP komponentlerin bacağını kesme işi bile yaptırabilirsiniz. Bu durum Çindeki üreticileri gerçekten çok rahatlatan ve adetli siparişleri kormadan kabul eden duruma getirmektedir.

Fason Elektronik Üretimi

Müşterilerimizin mühendislik ve satış işlerine yoğunlaşması onların daha üretken ve güçlü olmalarını sağlamaktadır.Bunu 28 yıllık ticari hayatımız bize öğrettiği doğrulardan biri olarak kabul ediyoruz.Müşterilerimizin zamanını çalan işlerin bize devredilmesi ile hem kıyaslanamayacak kadar düşük maliyetli hem de hızlı tarafımızdan yapılmaktadır.

Prototip Üretimi

Projenizin hayata geçirilmesinin ilk adımı olarak prototip üretimlerinizi kısa sürede adet sınırı olmadan yapıyoruz. Herhangi bir acil sunum veya fuar etkinliğiniz varsa yardımcı olmaktan onur duyarız. 3D printer baskısı, cnc makinamızın desteği ile kutu ile ilgili probleminizi de çözüyoruz.

What our users say

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean ipsum enim, commodo in sapien eget, accumsan maximus metus. Cras eu nulla sit amet nulla aliquet iaculis et porta augue.

James Stevens Developer@yahoo.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean ipsum enim, commodo in sapien eget, accumsan maximus metus. Cras eu nulla sit amet nulla aliquet iaculis et porta augue.

John Doe CEO@google.com