denemeewq

deneme

Tasarım Ve Proje geliştirme

Üretilecek ürünün fikir aşaması ve fizibilite çalışmaları çok önemlidir.Çünkü tasarım bu pazar araştırması sonucu ortaya çıkacak pazar fiyatına göre belirlenecektir.Unutmayalım ki her cihazı istediğimiz kalitede üretebiliriz ancak pazarda fiyatı oluşmuş kalite seviyesinde veya kendimize belirlediğimiz pazar seviyesine göre kalite belirlemek zorundayız.

Bu aşamadan sonra Birikim Elektroniğin 1990 yılından beri komponent tedarikcisi olmasının verdiği avantajı üretiminizin maliyeti ciddi bir oranda düşürecek şekilde size yansıtacaktır.

Shenzhen’de ve Hong Kong da bulunan ofisleri sayesinde dünyanın bütün üreticileri ve WORLDWIDE distributer lerle hem zaman hemde fiyat avantajı sunacak şekilde üretiminizi yönlendirecektir.

Çin piyasasında tanınan bir firma olmamız sebebiyle üreticilerden düşük fiyatlar ve yeni teknolojiler elde etmemiz çok önemli bir avantajımızdır.Bu sayede çinli üreticilerle bile rekabet edebileceğiniz bir üretim yapabilmeniz mümkündür.

Özetle firmamız tasarımdan nihai ürüne kadar aşağıda sıralayacağımız aşamaların hesinde sizinle etkin olarak çalışacaktır.

1- Fikir Aşaması : tasarım ve planlama
2- Pazar durumu ve fiyat fizibilitesi
3- İlk prototip için yazılım ve donanım desteği
4- Komponent tedariği
5- PCB ve Prototip dizgi işinin yapılması