Type B

Elektronik Kart Dizgi

Elektronik komponentlerin montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Yüzey montaj ve DIP ( SMD ve TH) komponentler üretim safhası için hazırlanarak otomatik makinalarımızla tarafımızdan yapılmaktadır.Bu işteki amacımız firmalarımızın makine yatırımı,bina,personel,zaman, maliyetlerini ortadan kaldırmaktır.

Günümüzde SMD ürünlerin ,kısa zamanda,doğru ve iyi görünümde üretilmesi manuel olarak mümkün değildir.Bu iş için mutlaka otomatik makinelerin kullanılması gerekir.Her işletmenin böyle bir üretim hattı kurmasının ülke ekonomisi ve şirketlerimiz açısından mantıklı değildir.O sebeple bu işin profesyonel olarak yapıldığı firmaların kurulması çok isbetli olmuştur.

Çin gibi ülkelerde bu durum,yan sanayi dediğimiz alanın gelişmesiyle inalnılmaz hızlara ulaşmıştır.Sadece DIP komponent bacağı kesen firmalar vardır ,liste şeklinde verdiğiniz bacak ölçülerine göre sadece DIP komponentlerin bacağını kesme işi bile yaptırabilirsiniz. Bu durum Çindeki üreticileri gerçekten çok rahatlatan ve adetli siparişleri kormadan kabul eden duruma getirmektedir.